ul. Warszawska 4/3,
11-040 Dobre Miasto
Otwórz menu

Kancelaria

Kancelaria notarialna Joanny Woźniak mieści się w centrum Dobrego Miasta przy ul. Warszawskiej 4 w lokalu nr 3 kamienicy na pierwszym piętrze budynku – ok. 150 m od Urzędu Miejskiego. W okolicy znajdują się ogólnodostępne bezpłatne miejsca parkingowe.

joanna woźniak notariusz

Notariusz Joanna Woźniak zapewnia kompleksowe usługi z zakresu spraw notarialnych dla wszystkich grup odbiorców, mając na względzie rzetelność, bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów. Kancelaria udostępnia bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz możliwość płatności kartą.

W celu uzyskania informacji dotyczących niezbędnych dokumentów, wysokości opłat notarialnych oraz ustalenia terminu spotkania prosimy o kontakt. Informacji udzielamy osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kancelaria czynna jest przez cały rok od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Po uprzednim uzgodnieniu, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych również w innych godzinach, niż standardowe godziny pracy Kancelarii lub, jeśli wymagają tego okoliczności, w dni wolne od pracy.

Czynność notarialna może być dokonana także poza Kancelarią Notarialną, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

Czynności notarialne

Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Dokonanie każdej czynności notarialnej należy poprzedzić zasięgnięciem w Kancelarii bezpłatnej informacji w celu indywidualnego uzgodnienia z notariuszem formy czynności, uzyskania wykazu koniecznych dokumentów oraz ustalenia kosztów związanych z czynnością notarialną.

Czytaj dalej
Zamknij menu